Grudniowe wydarzenia

Zima zbliża się wielkimi krokami, a grudzień będzie nas ogrzewał swoimi wydarzeniami. 1 grudnia 2018 odbył się VIII Zjazd Zwykły Chorągwi Łódzkiej ZHP, który wybrał nowe władze chorągwi na 4-letnią kadencje, a Komendantką Chorągwi ponownie została wybrana hm. Natalia Patorska-Grzelewska.  A co nas jeszcze czeka w grudniu? Oto nasze kalendarium.

W weekend 8-9 grudnia zapraszamy wszystkich uzdolnionych wokalnie harcerzy, chcących także poszerzyć swoją wiedzę żeglarską i nie tylko, na kolejną edycję Festiwalu Piosenki Żeglarskiej “Szantowiązałka”, która zagra po raz 32. Grudzień to także miesiąc Betlejemskiego Światła Pokoju, a z nią służba i przekazanie światła, na którą zachęcamy do udziału. Serdecznie również zapraszamy wszystkich instruktorów, drużynowych i przybocznych na wigilię hufcową, która się odbędzie 17 grudnia w budynku hufca.

HO Artur Dąbrowski
członek ZPI