„Gra miejska dla kadr zuchowych”

Referat Zuchowy Chorągwi Łódzkiej ZHP serdecznie zaprasza kadry gromad zuchowych oraz instruktorów namiestnictw zuchowych na Chorągwianą Grę Miejską dla Kadry Zuchowej „Śladami jelenia”. Gra odbędzie się dnia 18.11.2012 (niedziela) w Łodzi. Start po godzinie 10:00 przy literze R jak Referat przy napisie Manufaktura od ul. Zachodniej w Łodzi, zakończenie ok. godziny 15.

Wpisowe: 10 zł od osoby prosimy przesyłać indywidualnie lub patrolami na konto chorągwi z podaniem „Gra miejska ZUCHY – nazwa patrolu – ilość osób lub imię i nazwisko” nr konta bankowego: 24 1240 3028 1111 0000 2822 2925

Zgłoszenia: do 14 listopada drogą mailową na adres: numi26@wp.pl (tytuł: Gra miejska + nazwa Hufca, w treści: nazwa patrolu + lista i wiek uczestników + telefon do patrolowego – każdy patrol liczący od 3 do 6 osób musi mieć pełnoletniego opiekuna – jednocześnie będącego patrolowym i zgody rodziców uczestników niepełnoletnich, karty biwaku zatwierdza każdy patrol samodzielnie w swoim hufcu, w załączniku: potwierdzenie przelewu wpisowego – skan lub wersja elektroniczna)

Opis: I Chorągwiana Gra Miejska dla Kadry Zuchowej „Śladami jelenia” jest grą ekologiczną, dającą możliwość atrakcyjnego sposobu na spędzenie czasu wolnego.
W naszym codziennym otoczeniu dużo mówimy o ekologii, lecz niewielu z nas łączy ją z turystyką, a już na pewno nie z turystyką miejską. A przecież prawie w każdym mieście jest wiele miejsc wartych zwiedzenia i przybliżenia się im nieco bliżej. Gra miejska „Śladami jelenia” umożliwi uczestnikom poznanie miasta, jego historii oraz zabytków. Zaplanowano 10 punktów, na których na uczestników będą czekały konkretne zadania do rozwiązania. Uczestnicy będą rozwiązywać zadania zgodnie z dostarczanymi przed organizatorów wskazówkami. Nie zabraknie też zagadek i niespodzianek dla uczestników.

Jeśli nie zbierzecie minimalnej ilości osób – dopuszczamy łączenie sił między hufcami, przy większej ilości uczestników dopuszczamy większą ilość patroli z hufca.

Nagrody: Organizator przewidział nagrody dla wygranego patrolu oraz upominki dla każdego zgłoszonego patrolu

Szczegóły: Dokładne zasady gry przedstawimy 18.11.2012 r. o godzinie 10:00, dodatkowe informacje odeślemy zwrotnie wraz z potwierdzeniem udziału patrolu po zgłoszeniu mailem zwrotnym w dniu 15.11.2012 r.

Projekt jest finansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach programu edukacji ekologicznej dzieci i młodzieży „Ekologia w harcerskim mundurze”.
 

Post Author: AniaG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *