CZAD – biwak rad drużyn

Na dobry początek roku harcerskie – jesienny biwak dla rad drużyn Namiestnictwa Harcerek oraz Namiestnictwa Harcerzy. 14-16 września – pojedź i zacznij nowy rok CZAD-owo.

Zapraszamy Was do naszego tajnego laboratorium. Pracujący w nim eksperci od wielu lat próbują stworzyć receptę na idealną radę drużyny. Lata doświadczeń i badań sprawiły, że teraz mogą oni podzielić się także z wami tą recepturą. Mamy nadzieję, że niedługo obiegnie ona świat i sprawi, że wszystkie drużyny zaczną działać napędzone nową siłą. Aby ją poznać musicie jednak zajrzeć do CZAD-u.

Dla kogo?
Dla Rad Drużyn Namiestnictwa Narcerek i Namiestnictwa Harcerzy, czyli drużynowi, przyboczni i zastępowi w dowolnych kombinacjach 🙂
Termin: 14-16 września.
Miejsce: Nakielnica.
Cena: 15 zł (cena obejmuje nocleg, obiad w sobotę, plakietkę i program, nie obejmuje kosztów dojazdu).
Zgłoszenia: do 1 września na adres anna.omiecinska@gmail.com.
Wpłaty: do 5 września do Hufca.

Śpimy w warunkach biwakowych, dlatego każda rada powinna mieć ze sobą:

namioty do spania + standardowe wyposażenie biwakowe.

W programie między innymi:

• integracja między radami,
  • super gra sprawdzająca waszą radę w różnych sytuacjach,
  • warsztaty dla zastępowych, przybocznych i drużynowych,
  • zajęcia motywujące nt. własnego rozwoju,
  • długie dyskusje o harcerstwie i nie tylko,
  • i inne atrakcje.

phm. Anna Omiecińska