VII Konferencja „Dobre hufce, dobre praktyki”

Zapraszamy do udziału w VII Konferencji instruktorskiej „Dobre hufce – dobre praktyki”.

Podczas tej edycji swoją uwagę skupimy na kształceniu. Poświęcimy czas na rozmowy o bieżących problemach Waszych środowisk, a przy tym postaramy się wspólnie wypracować rozwiązania.

Panele dyskusyjne dadzą nam możliwość podzielenia się również swoimi sukcesami, które mogą stać się inspiracją do działania dla innych. Oprócz paneli mamy dla Was przygotowane bloki warsztatowe, oczywiście o tematyce związanej z kształceniem. W trakcie trwania konferencji nie zabraknie rozmaitych spotkań z ciekawymi gośćmi, a przede wszystkim instruktorskich rozmów na ważne tematy. Jeżeli kształcenie jest Twoim polem służby to nie czekaj, wypełnij zgłoszenie już dziś!

CZUWAJ!

phm. Aleksandra Górska
Szefowa konferencji

Termin: 13-14 stycznia 2017 (możliwość noclegu z 12 na 13 stycznia)
Miejsce: Łódź, siedziba Chorągwi Łódzkiej (ul. Stefanowskiego 19)
Cena: 45zł (35zł dla członków Chorągwi Łódzkiej)
Uczestnicy: Konferencja jest skierowana do instruktorów, którzy zajmują się kształceniem bądź rozpoczynają swoją przygodę na tym szlaku.
Zgłoszenia: do 10 grudnia poprzez https://konferencjaksztalcenie.zgloszenia24.pl/
KONTAKT: dobrehufce@gmail.com

KRS: 0000283814 >>> CEL SZCZEGÓŁOWY: POLESIE

Podobnie jak w latach ubiegłych mają Państwo szansę wesprzeć nasze harcerskie działania! Zachęcamy już teraz do przekazania 1% swojego podatku Hufcowi Łódź-Polesie. Jak to zrobić? Wystarczy wpisać nasz numer KRS: 0000283814 oraz określić cel szczegółowy jako POLESIE. W ten sposób staną się Państwo inwestorami - inwestorami w dobre wychowanie dzieci i młodzieży.

Informacje są tylko dla nas - nie będziemy Twojego adresu e-mail udostępniać komuś innemu :)